Nekas nav jāmaksā iepriekš | Konsultācijas ir par brīvu

Kas var atgriezt pārmaksātos nodokļus?

Personas, kuras strādājušas vai vēl strādā Lielbritānijā (Anglijā), Īrijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Vācijā vai Somijā, un maksājuši vai vēl maksā nodokļus šajā valstī.

 

Kā uzzināt, cik var atgriezt?

Summa ir atkarīga no valsts, kurā strādājāt vai strādājiet, cik ilgi tur strādājāt vai strādājiet, samaksāto nodokļu summas . Lai uzzinātu vairāk, izmanto mūsu kalkulatoru.

 

Par kādu periodu varu atgriezt pārmaksātos nodokļus?

Atkarīgs no valsts. Lielbritānija, Zviedrija – par 5 gadiem, Īrija, Somija, Vācija – par 4 gadiem. Norvēģija – par 3 gadiem.

 

Kā varu iesniegt dokumentus?

Ir divi varianti. Variet sūtīt uz uzņēmuma reģistrēto adresi (adrese: „Tax Back Solution“, Vytauto pr. 27–405, Kaunas, LT-44352) vai iesniegt kādam no mūsu pārstāvjiem, informāciju atradīsiet šeit.

 

Ko darīt, ja nav visi nepieciešamie dokumenti?

Jautājiet - ieteiksim, kā tos iegūt vai sagādāsim paši, tas gan par papildus samaksu.

 

Vai konsultācijas ir bezmaksas?

Jā, visas konsultācijas ir bezmaksas, zvaniet +371 260 06 067 un/vai rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Kas sastāda pakalpojuma maksu?

Pieprasījuma sagatavošana; dokumentu nosūtīšana uz attiecīgo institūciju; procesa uzraudzīšana; saņemto vēstuļu tulkošana; klientu informēšana; pastāvīga komunikācija ar valsts institūcijām; ārvalstu institūciju pieņemto lēmumu pārsūdzēšana (neprecīzu aprēķinu gadījumā). 

 

Vai nepieciešams maksāt iepriekš?

Nē, jāmaksā būs tikai tajā gadījumā, ja saņemsiet naudu no attiecīgās valsts.

 

Kādas atlaides piemērojiet?

Studentiem, kuriem ir derīga studentu apliecība, ir 20% atlaide nodokļu atgriešanas pakalpojumam.

 

Cik ilgs ir process?

Katrā valstī tas atšķiras, sākot no 45 dienām līdz vienam gadam. Katram klientam tas atšķiras - atkarīgs no iesniegtajiem dokumentiem, no iestāžu noslogotības.

 

Vai tā ir patiesība, ka Vācijas institūcijas maksā bērnu pabalstu, ja bērn (bērni) dzīvo  Latvijā?“

Jā, ja Jūsu ģimene dzīvo Latvijā, bet viens no vecākiem strādā Vācijā, bērnu pabalsts tiek piešķirts saskaņā ar ES reglamentu.

Tiesības saņemt bērna pabalstu sākas tajā brīdī, kad sāciet oficiāli strādāt Vācijā. Pabalsts pienākas par tiem mēnešiem, kad saņemiet ienākumus (ienākumus, par kuriem tiek maksāti sociālie nodokļi) Vācijā. Ja bērns (bērni) saņemt analoģisku pabalstu Latvijā vai citā EEZ valstī, tiks izmaksāta starpība.

 

Bērnu pabalsts („Kindergeld“) Vācijā

 

2015.g.

2016.g.

2017.g. 

2018.g.

Par pirmo un otro bērnu 

188 EUR 

190 EUR 

192 EUR

194 EUR

Par trešo bērnu

194 EUR

196 EUR

198 EUR

200 EUR

Par ceturto bērnu

219 EUR 

221 EUR

223 EUR

225 EUR

 

Kāds deklarāciju nosaukums Norveģijā?

„Skattemelding“ un/vai „Tax Return Income and Wealth Tax“ – preliminārā nodokļu deklarācija (automātiski aprēķinātā). Dokumentu izdod Norvēģijas nodokļu iestāde.

Darba algas izmaksas forma no darba devēja(-iem), iepriekš saucās „Lønns og trekkopgave“, tagad - „Lønnsoppgave“, „A-melding Oppsummering“ u.tml.

 

Kas ir bērna pabalsts („Kontantstøtte”) ir Norvēģijā?

„Kontantstøtte“ ir pabalsts,  kuru saņem bērni no 13-23 mēnešu vecumam, ja viņi neapmeklē bērnudārzu vai apmeklē līdz 20 stundām nedēļā.

Pabalstu var saņemt par 3 iepriekšējiem mēnešiem. Pabalstu var saņemt tikai tādā gadījumā, ja viens no vecākiem strādā Norvēģijā, bet ģimene dzīvo Latvijā. Pabalsta summa 7 500 NOK.

 
Copyright © 2019 Taxbs. Visos teisės saugomos.